Ogólne > Zapisy

Lassiter

(1/12) > >>

Lassiter:
Imię: Nie obrazi się, jeśli będzie się do niego zwracać "Mój Panie", jednak jeśli wolisz coś innego to Lassiter też od biedy ujdzie ;]
Nazwisko: [Nic nie wymyśliłem, nic fajnego nie znalazłem, więc na razie niimaa]
Płeć: Jakby to nie było oczywiste. Mężczyzna, facet, samiec, pan.
Wiek: Nie interesuj się, krótko mówiąc - jest stary, nawet bardzo choć nie widać.
Kim jesteś?:(kociak czy anioł? Kociak, anioł, kociak... co za dylemat!) Jest on aniołem... to znaczy, raczej był, bo teraz już nie jest. Upadły.
Z jakiego forum jesteś?: Co za ciekawość D: Nie wiem które tu wpisać, prawie wszędzie jestem, byłem, nie ważne. WP
Charakter: Tak bardzo mi się rozpisywać nie chce... Małomówny samotnik, bywa uparty, arogancki, wredny, samolubny. Sprawia mu przyjemność wiele rzeczy m.in obserwowanie czyjegoś cierpienia. Blablabla chodzące zuoo, jednak ma tam jakieś zalety, które na chwilę obecną uciekły mi z głowy.
Ulubione zajęcia: Yyy...
Informacje dodatkowe: Yyy...
Gdzie mieszkasz?:Na swoim forum? Ou... aktualnie jestem tam bezdomny, ale na innej postaci jest pałac więc może być ten pałac? Chociaż w sumie wizja bezdomnej postaci też mi się podoba, także rób co chcesz, pałac lub też nic xD Obojętne mi to.

Ian:
Więc zrobić ten pałac, 'Mój panie'? .-.

Lassiter:
Nie, nie musisz ;) Wizja bezdomnego królewicza bardziej mi się podoba jednak xD Ale dzięki za chęci xD

Ian:
Chęci jak nie wiem xD Avek wstaw, bo cię nie widzę xD

Ehiem, Demoniasty? xD

Lassiter:
Na razie nie wstawiam bo nie mogę nic znaleźć xd Mogłem jednak brać tego kota, avków od cholery i trochę by było D:


Nie potrafię być anonimowy ;-; Ale to przez to podawanie forum, z którego się jest tak szybko to wyszło.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej