Over The World

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!


Autor Wątek: Jasna strona lasu  (Przeczytany 6597 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karo

  • Administrator
  • Ekspert
  • ********************
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1210
    • Zobacz profil
Odp: Jasna strona lasu
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 02, 2015, 22:23:50 »

Zmieniła się w człowieka. Przeciągnęła się i przejechała rękami po włosach.
Zapisane
Imię:
Karo. Jest to skrót od imienia Karoiiina.

Wiek:
3 lata.
3 lata | 27 dzień | 3 część

Moce:
1. Magia - potrafi czarować, jednak musi znać zaklęcia i nie może stworzyć coś z niczego
2. Sokoli wzrok - gdy powie 'wzrok' może zobaczyć coś za ścianą, coś oddalonego do 20 km, wnętrzności innych stworzeń, wnętrza budynków itp. Nie kopiować! Kopiowanie karane!
3. Świecenie - gdy tam, gdzie właśnie jest wadera, pojawi się inny wilk, jakaś część jej ciała zaczyna świecić na niebiesko Nie kopiować! Kopiowanie karane!
4. Zmiennokształt - może przybierać postać innego zwierzęcia lub czegokolwiek
5. Ożywianie rzeczy wyobrażonych - jeśli wyobrazi coś sobie i powie 'stwórz', to ta rzecz pojawia się Nie kopiować! Kopiowanie karane!
6. Burzliwość - podczas napadu złości może władać burzą, która nagle się pojawia, 'zżera' to dużo energii Nie kopiować! Kopiowanie karane!
7. Wielożytność - może być w wielu miejscach naraz..
8. Syreni śpiew - jej śpiew jest magiczny: może władać (przejmować kontrolę) podczas śpiewu nad innymi wilkami/ludźmi na 1 godzinę.. Nie kopiować! Kopiowanie karane!
9. Władanie żywiołami - sam wiesz
10. Wytwarzanie niewidzialnej tarczy, dzięki której nikt mnie nie widzi/czuje.. - gdy tego chce, pojawia się tarcza. Nikt mnie nie może zobaczyć ani wyczuć. Nie kopiować! Kopiowanie karane!
11. Teleportacja.

Partner:
Ian.

Potomstwo:
Nein, bo jeszcze Ian zemdleje.

Rodzina:
Brat bliźniak: Haru.

Przyjaciele:
~ Slash;
~ Syriusz (xD).

Wrogowie:
Nein ._.

Jako czuowiek:

Ezio

  • Użytkownik
  • Aktywny użytkownik
  • ***************
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 223
  • Si... Assassino, amico mio...
    • Zobacz profil
Odp: Jasna strona lasu
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 03, 2015, 12:41:48 »

Cicho westchnął. Nie... On tu sobie spokojnie nie pośpi...
Zapisane


Karo

  • Administrator
  • Ekspert
  • ********************
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1210
    • Zobacz profil
Odp: Jasna strona lasu
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 03, 2015, 23:47:51 »

Chwile pozniej zmienila sie ponownie w wilka i zaczela lezc przed siebie.
Zapisane
Imię:
Karo. Jest to skrót od imienia Karoiiina.

Wiek:
3 lata.
3 lata | 27 dzień | 3 część

Moce:
1. Magia - potrafi czarować, jednak musi znać zaklęcia i nie może stworzyć coś z niczego
2. Sokoli wzrok - gdy powie 'wzrok' może zobaczyć coś za ścianą, coś oddalonego do 20 km, wnętrzności innych stworzeń, wnętrza budynków itp. Nie kopiować! Kopiowanie karane!
3. Świecenie - gdy tam, gdzie właśnie jest wadera, pojawi się inny wilk, jakaś część jej ciała zaczyna świecić na niebiesko Nie kopiować! Kopiowanie karane!
4. Zmiennokształt - może przybierać postać innego zwierzęcia lub czegokolwiek
5. Ożywianie rzeczy wyobrażonych - jeśli wyobrazi coś sobie i powie 'stwórz', to ta rzecz pojawia się Nie kopiować! Kopiowanie karane!
6. Burzliwość - podczas napadu złości może władać burzą, która nagle się pojawia, 'zżera' to dużo energii Nie kopiować! Kopiowanie karane!
7. Wielożytność - może być w wielu miejscach naraz..
8. Syreni śpiew - jej śpiew jest magiczny: może władać (przejmować kontrolę) podczas śpiewu nad innymi wilkami/ludźmi na 1 godzinę.. Nie kopiować! Kopiowanie karane!
9. Władanie żywiołami - sam wiesz
10. Wytwarzanie niewidzialnej tarczy, dzięki której nikt mnie nie widzi/czuje.. - gdy tego chce, pojawia się tarcza. Nikt mnie nie może zobaczyć ani wyczuć. Nie kopiować! Kopiowanie karane!
11. Teleportacja.

Partner:
Ian.

Potomstwo:
Nein, bo jeszcze Ian zemdleje.

Rodzina:
Brat bliźniak: Haru.

Przyjaciele:
~ Slash;
~ Syriusz (xD).

Wrogowie:
Nein ._.

Jako czuowiek:

Karo

  • Administrator
  • Ekspert
  • ********************
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1210
    • Zobacz profil
Odp: Jasna strona lasu
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 04, 2015, 18:23:55 »

Mruknęła coś i wyszła.
Zapisane
Imię:
Karo. Jest to skrót od imienia Karoiiina.

Wiek:
3 lata.
3 lata | 27 dzień | 3 część

Moce:
1. Magia - potrafi czarować, jednak musi znać zaklęcia i nie może stworzyć coś z niczego
2. Sokoli wzrok - gdy powie 'wzrok' może zobaczyć coś za ścianą, coś oddalonego do 20 km, wnętrzności innych stworzeń, wnętrza budynków itp. Nie kopiować! Kopiowanie karane!
3. Świecenie - gdy tam, gdzie właśnie jest wadera, pojawi się inny wilk, jakaś część jej ciała zaczyna świecić na niebiesko Nie kopiować! Kopiowanie karane!
4. Zmiennokształt - może przybierać postać innego zwierzęcia lub czegokolwiek
5. Ożywianie rzeczy wyobrażonych - jeśli wyobrazi coś sobie i powie 'stwórz', to ta rzecz pojawia się Nie kopiować! Kopiowanie karane!
6. Burzliwość - podczas napadu złości może władać burzą, która nagle się pojawia, 'zżera' to dużo energii Nie kopiować! Kopiowanie karane!
7. Wielożytność - może być w wielu miejscach naraz..
8. Syreni śpiew - jej śpiew jest magiczny: może władać (przejmować kontrolę) podczas śpiewu nad innymi wilkami/ludźmi na 1 godzinę.. Nie kopiować! Kopiowanie karane!
9. Władanie żywiołami - sam wiesz
10. Wytwarzanie niewidzialnej tarczy, dzięki której nikt mnie nie widzi/czuje.. - gdy tego chce, pojawia się tarcza. Nikt mnie nie może zobaczyć ani wyczuć. Nie kopiować! Kopiowanie karane!
11. Teleportacja.

Partner:
Ian.

Potomstwo:
Nein, bo jeszcze Ian zemdleje.

Rodzina:
Brat bliźniak: Haru.

Przyjaciele:
~ Slash;
~ Syriusz (xD).

Wrogowie:
Nein ._.

Jako czuowiek:

Ezio

  • Użytkownik
  • Aktywny użytkownik
  • ***************
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 223
  • Si... Assassino, amico mio...
    • Zobacz profil
Odp: Jasna strona lasu
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 05, 2015, 16:00:20 »

Kiedy odeszła zamknął oczy i po chwili znów drzemał.


______
xD
Zapisane


Alycia

  • Użytkownik
  • Aktywny użytkownik
  • ***************
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Jasna strona lasu
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 05, 2015, 23:22:16 »

Weszłam, nadal ze łzami w oczach. Usiadłam gdzieś pod drzewem, podciągając kolana pod brodę. Pozwoliłam sobie na rozklejenie się kompletne. Jejuś, jak ja dawno nie płakałam. Było późno i ciemno, a ja byłam śpiąca. Łzy utuliły mnie do snu, głębokiego, choć niespokojnego.
Zapisane

Alycia

  • Użytkownik
  • Aktywny użytkownik
  • ***************
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Jasna strona lasu
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 08, 2015, 16:26:08 »

//Ezio, pisz mnie tu lepiej posta ;-; xD
Zapisane

Ezio

  • Użytkownik
  • Aktywny użytkownik
  • ***************
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 223
  • Si... Assassino, amico mio...
    • Zobacz profil
Odp: Jasna strona lasu
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 08, 2015, 18:48:41 »

// Ezio nie mieć weny ;-;

Obudził się. Nareszcie trochę odpoczął. Wstał i poszedł dalej, przed siebie. Daleko jednak nie uszedł, bo wyczuł czyjś zapach - ktoś tu niedawno był. Ruszył tropem owego "ktosia". Po niedługim czasie natknął się na jakąś dziewczynę śpiącą pod drzewem. Już miał odejść - dziewczyna nie stanowiła dla niego żadnego zagrożenia, czy coś - ale jego niezawodne przeczucie podpowiadało mu, żeby jednak poczekał. Tak też zrobił. Oparł się o pień drzewa, parę metrów od nieznajomej.


____________________________
Ezio będzie starym przyjacielem Winiego ^^
Zapisane


Alycia

  • Użytkownik
  • Aktywny użytkownik
  • ***************
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Jasna strona lasu
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 08, 2015, 22:24:53 »

Spałam bardzo niespokojnie. Gdy usłyszałam jakieś odgłosy kroków, obudziłam się gwałtownie. Przez chwilę nie wiedziałam, gdzie jestem. Rozglądałam się wokół, z oczami czerwonymi od łez. Po chwili uprzytomniłam sobie, co się stało i samotna łza - taka jak ja - popłynęła po moim policzku.
Już nieco trzeźwiej rozejrzałam się wokół, w końcu dostrzegając jakiegoś chłopaka. Początkowo poczułam się niepewnie, potem byłam zdezorientowana, a na końcu zebrał się we mnie gniew. Było widać każde uczucie w moich błękitnych oczach.
Przy mnie pojawił się mały strumyczek wody, ot tak. Co jakiś czas przybierał na sile, gdy tylko na myśli miałam to, co się stało z Winicjuszem. Starałam się jednak uspokoić, bo lepiej nie ryzykować powodzią.
-Kim jesteś? - spytałam, zachrypniętym, cichym głosem. Przyglądałam mu się, po chwili uprzytomniając sobie, że muszę być w opłakanym stanie, jednak aktualnie miałam to głęboko w nosie.

//A ja mam aż nadto weny ^^
Oki ^^
Zapisane

Ezio

  • Użytkownik
  • Aktywny użytkownik
  • ***************
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 223
  • Si... Assassino, amico mio...
    • Zobacz profil
Odp: Jasna strona lasu
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 09, 2015, 15:02:11 »

// Taaa... Na pewno Asasyna usłyszała... xD Oni chodzą ciszej, jak koty xD

Nie poruszył się z miejsca. Dalej stał, jak stał, przyglądając się dziewczynie. Domyślił się, że jest jakąś nimfą, czy kimś w tym rodzaju. Jakąś nimfą na dnie rozpaczy.
- Kiepsko wyglądasz - zagadnął od niechcenia, totalnie ignorując zadane sobie pytanie.
Zapisane


Alycia

  • Użytkownik
  • Aktywny użytkownik
  • ***************
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Jasna strona lasu
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 09, 2015, 15:30:38 »

Przyglądałam mu się czujnym wzrokiem.
-Nie pytałam się ciebie, jak wyglądam - powiedziałam cicho, nadal zachrypniętym głosem. Oparłam się o pień drzewa i spojrzałam w górę. Głupie łzy.
Zapisane

Ezio

  • Użytkownik
  • Aktywny użytkownik
  • ***************
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 223
  • Si... Assassino, amico mio...
    • Zobacz profil
Odp: Jasna strona lasu
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 09, 2015, 15:41:10 »

Założył ręce i lekko podniósł głowę do góry. Po dłuższej chwili milczenia odezwał się.
- Ezio.
Zapisane


Alycia

  • Użytkownik
  • Aktywny użytkownik
  • ***************
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Jasna strona lasu
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 09, 2015, 15:44:48 »

Spojrzałam na niego przez chwilę.
-Alycia - odrzekłam krótko i już się nie odezwałam. Spojrzałam w dół na strumyk, który płynął dość niespokojnie. Bawiłam się nim, zmieniając jego kształt, moc... Tak jak chciałam. Na jego powierzchni przez chwile pojawiła się sylwetka Winicjusza, jednak po chwili duża fala zalała całą podobiznę.
Zapisane

Ezio

  • Użytkownik
  • Aktywny użytkownik
  • ***************
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 223
  • Si... Assassino, amico mio...
    • Zobacz profil
Odp: Jasna strona lasu
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 09, 2015, 15:52:28 »

Zmarszył brwi, widząc na powierzchni wody znaną mu osobę. A może jednak mu się przywidziało? Może to był ktoś podobny?... W końcu nie widział go od dawna, mógł się zmienić. Zerknął uważnie na Alyss.
- Kto to był? - zapytał, chcąc się upewnić.
Zapisane


Alycia

  • Użytkownik
  • Aktywny użytkownik
  • ***************
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 232
    • Zobacz profil
Odp: Jasna strona lasu
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 09, 2015, 16:01:56 »

-Przyjaciel. Tak jakby... -odrzekłam, nie ogrywając wzroku z ziemi.
*Nie płacz nie płacz nie płacz nie płacz* - myślałam. Cholera, nic to nie dawało. *Ogarnij się w końcu, Alyss. Już.* - pomyślałam i na powierzchni wody pojawiło się to, co mnie zawsze uspokajało. Konie. Na powierzchni stworzyłam jednego, który pędził przed siebie, choć w miejscu. Niemal słyszałam jego rżenie. Przymknęłam oczy i wyobraziłam sobie, że pędzę na jego grzbiecie, a wiatr rozwiewa mi włosy.
Zapisane
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
fairth klubbeardedcollie abismo stadomoixos testowe