Over The World

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!


Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do dołu

Autor Wątek: Młoda polana  (Przeczytany 7788 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elizabeth

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 24
  • Nie, nie jestem zboczeńcem >.<
    • Zobacz profil
Odp: Młoda polana
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 07, 2019, 17:42:40 »

W skupieniu robiła zdjęcia postaci stojącej na wzniesieniu, kiedy nagle... Zaraz, co przed jej obiektywem robi jakaś twarz? To nie mógł być ten facet, bo on ciągle tam stał, więc... kto? Zrobiła nieśmiały krok w tył, puszczając delikatnie aparat, który po chwili zawisł na jej szyi. Spojrzała na osobę, która pojawiła się przed Beth. Pijana, aż ciekawe jakim cudem jeszcze trzyma się na nogach. Dobra. Czas odejść, byleby szybko. Eliza zasunęła plecak, wycofała się ostrożnie po czym biegiem ruszyła w drugą stronę, chowając się za krzakiem, który był w pewnej odległości od miejsca całego zajścia.
Zapisane

Alex

  • Użytkownik
  • Nowy użytkownik
  • ***************
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: Młoda polana
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 07, 2019, 17:49:52 »

-Tssso...Wha...? Dzie...? - wymamrotała Alex, zatrzymując się jak wryta i rozglądając się nieprzytomnie. Jej nowa przyjaciółka zdążyła już zniknąć jej sprzed oczu. Alex pozwoliła swojemu instynktowi przejąć stery i zaczęła węszyć. Silny zapach alkoholu poprowadził ją zygzakowatą linią w stronę jakichś krzaków, w których siedział...
-Zboczony smok? - wybełkotała, mrugnęła tępo, po czym puściła się chwiejnym biegiem w stronę Meksyk. -Daawaaaaj! Łaaap gooo...!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2019, 17:52:54 wysłana przez Alex »
Zapisane

Alice Chamberi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 24
  • Just bleeding like a polaroid...
    • Zobacz profil
Odp: Młoda polana
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 07, 2019, 17:58:41 »

Przez dłuższą chwilę gapiłem się bezmyślnie przed siebie, dopóki nie doleciał do mnie cichy dźwięk gdzieś z drugiej strony polany. Zerknąłem w dół, marszcząc brwi, ale nawet pomimo tego, że stałem na niewielkim wzgórzu, nie widziałem co działo się w zaroślach dobrych kilka metrów dalej. Ewidentnie słyszałem czyjeś głosy - choć równie dobrze mogły to być porykiwania jeleni, nie słyszałem różnicy - coś także szeleściło w odległych krzakach i przez moment byłem nawet pewien, że zwęszyłem nikły zapach alkoholu, ale kiedy po dłuższej chwili wpatrywania się w ścianę drzew nie zauważyłem niczego nadzwyczajnego, po prostu wzruszyłem ramionami na te dziwne, poupijane jelenie, które darły się gdzieś w krzakach i olałem to, postanawiając w istocie zajrzeć do baru w poszukiwaniu ciekawszego pijanego jelenia - to jest, oczywiście, Alex. Idąc tym tropem, nawet nie zauważyłem, kiedy zjechałem na butach ze wzgórka, poślizgnąwszy się na żabie, i podreptałem ochoczo w kierunku, w którym miałem mgliste wrażenie, że znajdował się bar.
Zapisane

Meksyk

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 18
  • WÓÓDKAAAA!~
    • Zobacz profil
Odp: Młoda polana
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 07, 2019, 18:07:31 »

-Huh...? - zdziwiła się Meksyk, kiedy obiekt jej polowania nagle dał dyla. Jak. Śmiała.
Pilnując, by nie stracić równowagi, puściła się w pogoń za 'zboczonym smokiem', starając się przy okazji nie wpaść w coraz gęściej rosnące krzaki i zarośla. Zignorowała nawet fakt, że Alex została gdzieś w tyle.
Zapisane

Elizabeth

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 24
  • Nie, nie jestem zboczeńcem >.<
    • Zobacz profil
Odp: Młoda polana
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 07, 2019, 18:10:27 »

Widząc, że osoba w dość mocnym upojeniu alkoholowym dalej za nią podąża (nie wiadomo czemu) zmieniła kierunek, odbiła w prawo, potem w lewo, a kiedy uznała, że jest w bezpiecznej odległości uciekła z łąki, kierując się w stronę miasta.
Zapisane

Alex

  • Użytkownik
  • Nowy użytkownik
  • ***************
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: Młoda polana
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 07, 2019, 18:15:22 »

Alex, rozpędzając się niczym pijana, miniaturowa lokomotywa, przebiegła zygzakiem obok Meksyk, porywając ją ze sobą, podążając za - a przynajmniej tak się jej wydawało - zboczonym smokiem w kierunku miasta. Okazało się, iż był to inny kierunek niż obrał owy "smok", jednak Alex o tym nie wiedziała.
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do góry
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
kolospawalniczeswc klubbeardedcollie asfk69 abismo stadomoixos