Over The World

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!


Strony: 1 ... 13 14 [15]   Do dołu

Autor Wątek: Cubiculo  (Przeczytany 14281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karo

  • Administrator
  • Ekspert
  • ********************
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1210
    • Zobacz profil
Odp: Cubiculo
« Odpowiedź #210 dnia: Luty 02, 2015, 22:34:55 »

Skinęła łbem.

Zobaczylam 4 przecinki i zastanawiam sie, czemu tak duzo przecinkoooow ;-;
Zapisane
Imię:
Karo. Jest to skrót od imienia Karoiiina.

Wiek:
3 lata.
3 lata | 27 dzień | 3 część

Moce:
1. Magia - potrafi czarować, jednak musi znać zaklęcia i nie może stworzyć coś z niczego
2. Sokoli wzrok - gdy powie 'wzrok' może zobaczyć coś za ścianą, coś oddalonego do 20 km, wnętrzności innych stworzeń, wnętrza budynków itp. Nie kopiować! Kopiowanie karane!
3. Świecenie - gdy tam, gdzie właśnie jest wadera, pojawi się inny wilk, jakaś część jej ciała zaczyna świecić na niebiesko Nie kopiować! Kopiowanie karane!
4. Zmiennokształt - może przybierać postać innego zwierzęcia lub czegokolwiek
5. Ożywianie rzeczy wyobrażonych - jeśli wyobrazi coś sobie i powie 'stwórz', to ta rzecz pojawia się Nie kopiować! Kopiowanie karane!
6. Burzliwość - podczas napadu złości może władać burzą, która nagle się pojawia, 'zżera' to dużo energii Nie kopiować! Kopiowanie karane!
7. Wielożytność - może być w wielu miejscach naraz..
8. Syreni śpiew - jej śpiew jest magiczny: może władać (przejmować kontrolę) podczas śpiewu nad innymi wilkami/ludźmi na 1 godzinę.. Nie kopiować! Kopiowanie karane!
9. Władanie żywiołami - sam wiesz
10. Wytwarzanie niewidzialnej tarczy, dzięki której nikt mnie nie widzi/czuje.. - gdy tego chce, pojawia się tarcza. Nikt mnie nie może zobaczyć ani wyczuć. Nie kopiować! Kopiowanie karane!
11. Teleportacja.

Partner:
Ian.

Potomstwo:
Nein, bo jeszcze Ian zemdleje.

Rodzina:
Brat bliźniak: Haru.

Przyjaciele:
~ Slash;
~ Syriusz (xD).

Wrogowie:
Nein ._.

Jako czuowiek:

Syriusz

  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 328
    • Zobacz profil
Odp: Cubiculo
« Odpowiedź #211 dnia: Luty 03, 2015, 19:11:53 »

Zmarszczyłem brwi i zerknąłem na tytuł pracy.
-Sin, skąd to masz? To jest moja praca.
Odpowiedziało mi milczenie. Spojrzałem na demona.
-O kurczę. - mruknąłem, skapnąwszy się, o co chodzi. -...O kurczę.
-Taa... - mruknął tylko Sin. Machnąłem mu przed nosem teczką z napisem ''Selektywna broń biologiczna''.
-Ale sami siebie byśmy unicestwili. Właściwie niczym się nie różnimy od aniołów.
-Oprócz krwi.
-No dobra, może prócz krwi. - zgodziłem się. -Oni mają limfę, a my w ogóle nie mamy krwi...Znaczy, większość ma, ale to albo kwas, albo lek.
-To wystarczy. - Sin wzruszył ramionami. -A i tak są przecież jeszcze skrzydła.
-Skrzydła? - prychnąłem. -Jedna trzecia naszych ma skrzydła. To by było samobójstwo.
-Jaka jedna trzecia...Co najwyżej jedna osiemnasta. Zło konieczne. Poza tym, tylko zwykłe demony by walczyły, te z wyższym statusem siedziałyby w Pandemonium, jak Diderick.
-No dobra... A Claw? Umbra? Bezan? Ja?
-Od tego są maski gazowe... - mruknął Sin, nie do końca przekonany.
Zapisane
Jako człowiek:                                             Bezan:

Syriusz

  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 328
    • Zobacz profil
Odp: Cubiculo
« Odpowiedź #212 dnia: Luty 04, 2015, 18:14:38 »

Spojrzałem na Sina i westchnąłem. Zamknąłem teczkę i włożyłem ją pod inne. Otworzyłem następną i zacząłem czytać.
Zapisane
Jako człowiek:                                             Bezan:

Syriusz

  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 328
    • Zobacz profil
Odp: Cubiculo
« Odpowiedź #213 dnia: Marzec 30, 2015, 19:30:20 »

*Uznajmy, że Sina już tu nie ma, wejście do jaskini od tarasowane, a Syriusz jest już opętany xD*

Położyłem się przy wyjściu jaskini, opierając głowę o ścianę i zakładając ręce na pierś.
Zapisane
Jako człowiek:                                             Bezan:

Karo

  • Administrator
  • Ekspert
  • ********************
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1210
    • Zobacz profil
Odp: Cubiculo
« Odpowiedź #214 dnia: Kwiecień 03, 2015, 13:52:14 »

- Um.. Syriusz, ja idę - westchnęła i wyszła.
z.t.
Zapisane
Imię:
Karo. Jest to skrót od imienia Karoiiina.

Wiek:
3 lata.
3 lata | 27 dzień | 3 część

Moce:
1. Magia - potrafi czarować, jednak musi znać zaklęcia i nie może stworzyć coś z niczego
2. Sokoli wzrok - gdy powie 'wzrok' może zobaczyć coś za ścianą, coś oddalonego do 20 km, wnętrzności innych stworzeń, wnętrza budynków itp. Nie kopiować! Kopiowanie karane!
3. Świecenie - gdy tam, gdzie właśnie jest wadera, pojawi się inny wilk, jakaś część jej ciała zaczyna świecić na niebiesko Nie kopiować! Kopiowanie karane!
4. Zmiennokształt - może przybierać postać innego zwierzęcia lub czegokolwiek
5. Ożywianie rzeczy wyobrażonych - jeśli wyobrazi coś sobie i powie 'stwórz', to ta rzecz pojawia się Nie kopiować! Kopiowanie karane!
6. Burzliwość - podczas napadu złości może władać burzą, która nagle się pojawia, 'zżera' to dużo energii Nie kopiować! Kopiowanie karane!
7. Wielożytność - może być w wielu miejscach naraz..
8. Syreni śpiew - jej śpiew jest magiczny: może władać (przejmować kontrolę) podczas śpiewu nad innymi wilkami/ludźmi na 1 godzinę.. Nie kopiować! Kopiowanie karane!
9. Władanie żywiołami - sam wiesz
10. Wytwarzanie niewidzialnej tarczy, dzięki której nikt mnie nie widzi/czuje.. - gdy tego chce, pojawia się tarcza. Nikt mnie nie może zobaczyć ani wyczuć. Nie kopiować! Kopiowanie karane!
11. Teleportacja.

Partner:
Ian.

Potomstwo:
Nein, bo jeszcze Ian zemdleje.

Rodzina:
Brat bliźniak: Haru.

Przyjaciele:
~ Slash;
~ Syriusz (xD).

Wrogowie:
Nein ._.

Jako czuowiek:

Syriusz

  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 328
    • Zobacz profil
Odp: Cubiculo
« Odpowiedź #215 dnia: Maj 07, 2015, 12:59:27 »

Od kilkudziesięciu minut siedziałem pod ścianą z zamkniętymi oczami, wsłuchując się w szumy i piski w mojej głowie. W końcu otworzyłem oczy, a dźwięki zniknęły.
-Balaura. - mruknąłem, po czym potrząsnąłem głową. -Balaura?  B a l a u r a ?* - westchnąłem i wstałem, otrzepując płaszcz. -Nie dziwię się, że wszyscy go znają jako Kryształowy Wilk.
______________________
* xD
Zapisane
Jako człowiek:                                             Bezan:

Syriusz

  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 328
    • Zobacz profil
Odp: Cubiculo
« Odpowiedź #216 dnia: Maj 07, 2015, 20:32:04 »

Zamyślony, zacząłem łazić w kółko po jaskini, gładząc włosy. W końcu ocknąłem się i chwyciłem kosmyk swoich włosów, przyglądając się mu z zastanowieniem. Postałem tak ze dwie minuty, po czym opadłem na kolana przed torbą i wyciągnąłem z niej wielkie lustro w niegdyś srebrnej, teraz kompletnie zaśniedziałej ramie. Oparłem je o kolumnę i stanąłem przed nim.
-Będziesz się tak podziwiał teraz? - prychnęło moje odbicie.
-Niee... - przyjrzałem się swoim oczom w lustrze. Oba były czerwone, z ciemniejszą źrenicą do połowy. Dobrze.
-Spokojna twoja rozczochrana, szpieg jest chwilowo...niedysponowany. - odbicie wyszczerzyło się.
-To dobrze. - wzruszyłem ramionami i zamyśliłem się. -Co ja to chciałem?
Bezan ukrył twarz w dłoniach, kręcąc głową.
-Twoja pamięć mnie dobija.
-A, wiem już. - zamiast mówić dalej, zlustrowałem wzrokiem swoje odbicie. -Wiesz, łatwiej by mi się z tobą gadało, jakbyś to był ty, a nie ja z twoimi oczami.
Demon spojrzał na mnie ciężko. Po chwili, zamiast tylko mnie, lustro odbijało mnie i Bezana. Oczy w odbiciu z powrotem zmieniły mi się na żółte.
-No więc, co ty to chciałeś? - przywołał mnie do porządku demon.
-Chciałem tylko jedno: wiedzieć, czy twoje ciało wciąż gdzieś jest. - spojrzałem na brata znacząco.
-Nie mam pojęcia. Szansa jest pięćdziesiąt na pięćdziesiąt. - wzruszył ramionami. -Why?
-Jeśli zdobędę twoje ciało - bo umysł już na szczęście mam - może uda mi się z powrotem cię...eee...zespolić.
-Niby jak, hę? - Bezan uniósł brew.
-Tego jeszcze nie wiem. Kto może mieć taką moc, aby przywracać utracone rzeczy? - spytałem, raczej retorycznie, błądząc już myślami daleko od swojej jaskini. Na ziemię ściągnął mnie dopiero cichy i krótki, triumfalny śmiech Bezana. Spojrzałem na niego pytająco.
-Chyba wiem, kto ma taką moc. - Bezan uśmiechnął się szeroko.
-To może mi zdradź, bo jeszcze mnie nie olśniło? - machnąłem ręką z niecierpliwością.
-Kryształowy Wilk, idioto. Już zapomniałeś te wszystkie historie przy Ogniu? Wszystko to, co nam opowiadała Raksha? Kryształowy Wilk może zmienić wilka w demona, to fakt, ale to nie jest nic nadzwyczajnego.
-Nie jest? - mruknąłem, ale Bezan mówił dalej, nie zwracając na mnie uwagi.
-Nie pamiętasz, że on może także zmienić demona w zwykłego wilka? - już otwierałem usta, żeby wdać się w dyskusję na temat zwykłych wilków, ale Bezan mnie ubiegł. -To już nie jest takie ''nic nadzwyczajnego''.
-Zatem... - zacząłem powoli, patrząc Bezanowi w oczy. - ...Idziemy szukać Kryształowego Wilka.
-Super. - Już odwracałem się, żeby pójść po torbę, kiedy Bezan znowu mi przeszkodził. -Zapomniałeś jeszcze tylko o jednym. To i tak już progres.
-O czym? - Odwróciłem się ponownie, marszcząc brwi.
-O szpiegu. Ileż można używać kodów typu ''coś mi wlazło do buta'' za każdym razem, kiedy zauważę, że podsłuchuje, skoro ja nawet nie mam styczności z żadnym butem?
-E! Zdradzasz szyfry. - syknąłem.
-Daj spokój. Pamiętasz, on siedzi mi w głowie, a, na nieszczęście, teraz jest to także twoja głowa.
-Co nie znaczy, że masz mu wszystko ułatwiać. - mruknąłem, ale dałem za wygraną. -Ale bądź spokojny, nawet jeśli dowie się, co planujemy, we dwóch powinniśmy dać radę go ujarzmić.
-Niech ci będzie. - Bezan łypnął na mnie groźnie.
-Oh yeah, to chyba było twoje pierwsze w życiu poddanie się. Szkoda, że tego na taśmie nie uwieczniłem.
-Ponabijałeś się już, szczeniaku? To super, możemy już iść? - Bezan scalił się z powrotem z moim odbiciem, żółte oczy znów zmieniły się w szkarłatne.
-Zaraz. Muszę jeszcze zrobić jedną rzecz...Dwie, właściwie.
Podszedłem po torby i zacząłem w niej grzebać. Wyciągnąłem z niej małe lusterko. Z kawałka szkła zerknęły na mnie pytająco czerwone oczy.
-Muszę się jakoś z tobą komunikować. - wyjaśniłem. Mocą przymocowałem lusterko do rękawa płaszcza. -Teraz druga część. - mruknąłem, wychodząc.
Zapisane
Jako człowiek:                                             Bezan:

Ian

  • Administrator
  • Ekspert
  • ********************
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1038
  • .:You better watch your mouth, sunshine:.
    • Zobacz profil
Odp: Cubiculo
« Odpowiedź #217 dnia: Maj 08, 2015, 13:23:20 »

Wszedłem. Usiadłem przed wejściem.
Zapisane
Ian | Gareth - KP



~ Ian ~

~ Basior ~

~ 105 lat, wygląda na 5 lat ~
~ 4 lata/ dzień 21/ część III ~

~ Spokojny, dobry rozmówca, ostrożny, opiekuńczy, inteligentny, cierpliwy, rozważny, otwarty, sarkastyczny, niezależny, lojalny. ~


1. Uzdrawianie dotykiem - poprzez dotyk może kogoś uzdrowić
2. Władanie żywiołami - władanie siedmioma żywiołami: czterema podstawowymi, czyli ogniem, wodą, ziemią i powietrzem oraz trzema dodatkowymi, duchem, czasem i eterem, czyli światłem gwiazd. Z eteru jest taka jakby dodatkowa moc. Nie kopiować!
3. Materializacja - może stworzyć przedmioty i stworzenia wymyślone przez siebie, jak i to, co istnieje na prawdę.
4. Plastique - za pomocą dotyku może zmienić dowolną rzecz w ładunek wybuchowy. Nie kopiować!
5. Metallic - może zmienić powierzchnię swojego ciała w metal. Nie kopiować!
6. Tunderbolt - władanie piorunami. Nie kopiować!
7. Firestorm - władanie ogniem, jego włosy, ogony i przednie łapy mogą się zapalić. Dzięki tej mocy może również latać, wyrastają mu ogniste skrzydła. Nie kopiować!
8. Venome - może zmienić swoją krew w truciznę bądź jad. Nie kopiować!
9. Moce mentalne - czytanie w myślach, hipnoza, sprawianie bólu za pomocą umysłu, empatia itp. Cały mentalny pakiet. Nie kopiować!
10. Zmiennokształt - może zmienić się we wszystko, rośliny, zwierzęta, przedmioty. Wszystko.
11. Magia - za pomocą magii może coś stworzyć, wylewitować itp.
12. Nadnaturalna szybkość - poruszanie się szybciej niż światło. Taka turkusowa smuga. Nie kopiować!
13. Klonowanie się - może zrobić dowolną ilość swoich kopii, każda będzie robić to, co każe prawdziwa postać. Wszystkie wyglądają tak samo.
14. Teleportacja - pojawianie się w każdym miejscu na ziemi, pod warunkiem, że wyobrazi sobie to miejsce, lub jakąś rzecz z nim związaną.
15. Nieśmiertelność - nie starzeje się i nikt nie może go zabić.
16. Bezmysł - nikt nie może go wyczuć, zobaczyć ani usłyszeć.
17. Kurukal - władanie 'odwróconymi' żywiołami. Ognistą wodą, czy też lawą, mgłą, zimnym ogniem, błotem, bagnem, pogodą. Nie kopiować!
18. Hipnoza - pozbawianie kogoś własnej woli. Może kazać komuś robić wszystko to, czego on chce. wystarczy, że spojrzy komuś w oczy.
19. Kriokineza - może obniżyć bądź podwyższyć temperaturę swojego ciała, ale również innych stworzeń, roślin, czy przedmiotów.


~ Karo ~

Rodzina:
~ Gareth, Ditzzi, Klini, Amberlina, Kinari, Lefa, Stormakina, Hita, Eris i Daniel ~


Siła: 694
Zręczność: 494
Szybkość: 696
Czujność: 494
Odwaga: 494
Moce: 694


~ 700 ~

Ian i Gareth

Gareth jako wilk:

Strony: 1 ... 13 14 [15]   Do góry
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
polski-deliver-truck elitserienspeedway elchi pokemonissho kehatamatuhiujalulla